Antonio Curto

Banich Zerro Giordano

voditelj sekcije “Barkariola”,barkariol i demonstrator ribarskih vještina

Bartoli Giuseppe

glazbenik

Bartoli Roberta

Bartoli Giuricin Roberta

Begić Ivan

Benussi Alvise

voditelj sekcije “Oglavno jedro”

Benussi Libero

istraživač batane i maritimne baštine Rovinja

Benussi Vilma

Benussi Vlado

glazbenik i bitinadùr

Bernazza Ernestina

Bernazza Gianni

Suradnik u Spacio Matika

Bogešić Remiđo

Bosazzi Amneris

Bosazzi Laura

Bosazzi Remigio

Bosazzi Riccardo

Glazbenik i tajnik Udruge Kuća o batani, voditelj u FIS “Batana”

Brezovečki Eleonora

novinarka i kroničarka

Brunelli Silvio

jedriličar sekcije “Oglavno jedro”

Bruni Giuseppe

Budicin Jadranka

Budicin Leandro

Budicin Leo

Budicin Marino

povjesničar, inicijator i koordinator Ekomuzeja, voditelj Sekcije povijesnih i arhivskih istraživanja

Cherin Fabio

Sudionik gastro programa Fešte od Maloga škvera

Dandolo Mauro

Dandolo-Babić Livia

Dimeska-Vaseva Viktorija

Dimeski Marin

Dončić Luka

Ettore Germano

Ferrara Marisa

članica sekcije Knjižnica i arhiv i kuharica u Spacio Matika

Ferrara Massimo

Filić Drago

Germano Ettorre

Giuricin Giandomenico

Giuricin Nives

Grbac Nelo

Jelenić Milorad

Kliman Aldo

Kliman Darvin

Domaćin u u Spacio Matika

Kliman Verica

Klimić Marija

Klimić Maurizio

Kmačić Milenko

Košara Ornella

Luciano Sugar

glazbenik u FIS “Batana”, voditelj Sekcije za očuvanje i valorizaciju rovinjske glazbene i dijalektalne tradicije

Macarol Silvano

Macura Petar

Malusà Claudio

Malusà Doriano

Malusà Riccardo

Malusà Sergio

Marić Katarina

Matić Goran

Milli Pietro

glavni donator izložaka u Kući o batani

Milovan Andrija

Nikola Sandro

autor video uradaka

Nikolić Đerić Tamara

stručno-programska voditeljica

Njirić Zdenko

Paljaga Marko

Papić Vida

istraživačica rovinjske maritimne tradicije - projekt “Batane u rovinjskoj luci”

Paris Aleksandar

arhitekt i autor unutrašnjeg uređenja Kuće o batani

Pellizzaro Giorgio

Pellizzaro Roberta

Petruz Bruno

Petruz Sandro

Poretti Gian Angelo

Poropat Davorin

Poropat Branimir

Preden Angela

Preden Sergio

rovinjski glazbenik

Privileggio Elio

Quarantotto Eufemia

Quarantotto Giandomenico

maketar i član Sekcije graditelja batana i maketa i nematerijalne baštine

Quarantotto Annadelia

Voditeljica sekcija knjižnice i arhiva

Ratković Dragana Lucija

stručno-programska voditeljica Ekomuzeja, voditeljica Muzeološke sekcije i sekcija za web i međunarodnu suradnju

Rocco Irene

Rocco Mario

Rocco-Sugar Antonella

Russi Ivančić Cinzia

Šain Martina

Santin Gianfranco

Schiozzi Donald

Sirotić Mario

Sirotić Mario

Sošić Blažević Edita

Sponza Sergio

Sugar Giorgio

Sugar Luciano

Sugar Riccardo

Svijetličić Dubravka

Takač Mladen

brododijelac i kalafat, voditelj Sekcije graditelja batana i maketa i nematerijalne baštine

Talajić Dalibor

fotograf

Venier Alessandro

Venier Gianpietro

Venier Maurizio

barkariol i demonstrator ribarskih vještina

Venier Silvano

legendarni rovinjski ribar

Vidotto Riccardo

Vidulin Meri

Viezzer Giancarlo

Vučetić Veselin

Vučković-Haber Boris

Vučković-Haber Doris